Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Harley-Davidson Modelleri

Harley-Davidson'ın Softail modelinin özellikleri nelerdir?
Sportster nedir? Sportster motorların özellikleri nedir? Hangi amaçlar için kullanılır? Hangi modeller bulunmaktadır? Dyna Glide nedir? Dyna Glide motorların özellikleri nedir? Softail nedir? Softail motorların özellikleri nedir? VRSC nedir? VRSC motorların özellikleri nedir? Touring motorların özellikleri nedir? CVO nedir? CVO motorların özellikleri nedir? Hangi amaçlar için kullanılır? Kendimize uygun Harley-Davidson modeline nasıl karar vermeliyiz? Hangi Harley-Davidson modelleri klasik haline gelmiştir? Harley-Davidson denince hangi modeller akla gelmeli? Harley-Davidson modelleri arasındaki farklar nelerdir?
Etiket:
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin