Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hapkido Teknikleri

Tekme ile saldıran kişiyi Hapkido teknikleri ile nasıl etkisiz hale getiririz?
Hapkido da nedir demeyin. Kore saray muhafızlarının kullandığı en etkili savunma sanatlarından biri olan Hapkido'yu UZMANTV'de videolarla tanıyın. Hangi ülke kökenlidir? Nasıl ortaya çıkmıştır? Ne tür teknikler üzerine kurulmuştur? Tekmeden kurtulmak için hangi hareketler yapılır? Rakip yere nasıl düşürülür? Yumruktan kurtulmak kaçış hareketleri hangileri? Rakip nasıl düşürülür? El ve kol nasıl bükülür? Sopadan kaçınmak mümkün mü? Hangi mesafede durmalıyız? Rakipten sopayı nasıl alabiliriz? Rakibe vurmak dışında nasıl kullanabilir? 2 nunçaku bir arada kullanılır mı? Rakibi nasıl uzaklaştırırız? Nerelere vuruş yapılmalı? Sopa, baston, nunçaku nedir? Hangi durumlarda kullanılır? Savunma amaçlı ve saldırı amaçlı nasıl kullanılırlar?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin