Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hanımgöbeği Tatlısı

Hanımgöbeği nasıl yapılır?
Hanımgöbeği tatlısı yapmayı öğrenin. Hanımgöbeği için gereken malzemeler nelerdir? Hanımgöbeği tatlısı için hamur nasıl hazırlanır? Hamur malzemeleri hangi sırayla karıştırılır? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Hanımgöbeği için şerbet nasıl hazırlanır? Hanımgöbeğine halka şekli nasıl verilir? Hanımgöbeği nasıl kızartılır? Kızarınca nasıl bir renk almalı? Kızardıktan sonra şerbete mi atmalıyız? Hanım göbeği nasıl servis edilir? Hanım göbeğinin hamurunun kıvamı nasıl olmalı? Şerbeti hazırlarken nelere dikkat edelim? Tatlıya halka şekli nasıl verilir? Kızartırken yağ çekmemesi için nelere dikkat etmeliyiz? Hamurlar sıcakken mi şerbete atmalıyız? Şerbetin ve kızaran hamurların sıcaklığı nasıl olmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin