Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamsili Pilav Yapmayı Öğrenin

Hamsili pilav nasıl yapılır?
Hamsili pilav tarifi. Hamsili pilav için gereken malzemeler nelerdir? Hamsili pilava hangi baharatlar yakışır? Hamsili pilav için hamsi nasıl seçilir? Hamsili pilav için balıklar nasıl ayıklanır? Hamsilerin kılçığı çıkarılmış mı olmalı? Hamsilerin kılçığı nasıl çıkarılır? Hamsili pilav harcı için hangi malzemeler gerekir? Hamsili pilava kuş üzümü, dolmalık fıstık koyulur mu? Hamsili pilav içi için malzemeler hangi sırayla ve nasıl pişirilir? Ne kadar balık için ne kadar pirinç kullanılır? Hamsili pilavın harcı nasıl, ne kadar süre pişirilir? Kılçıkları çıkarılmış hamsiler tavaya nasıl dizilir? Hamsiler dizilmeden önce tava yağlanmalı mıdır? Pişirilen iç malzeme tepsiye serilen hamsilerin üzerine nasıl konur? İç malzeme koyulduktan sonra hamsili pilav yemeğinin üstü nasıl kapatılır? Pişerken açılmaması için hamsiler pilavın üstünü ne şekilde örtmelidir? Hamsili pilav ateşte mi, fırında mı pişirilir? Hamsili pilavın piştiği nasıl anlaşılır? Hamsili pilav nelerle servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin