Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamsi Tava Tarifi

Hamsi tava nasıl yapılır?
Hamsi tava yapmayı öğrenin. Hamsileri pişmeye hazırlamak için gerekli malzemeler nelerdir? Hamsiler nasıl temizlenir? Hamsiler nasıl yıkanmalı Hamsi suda bekletmeli mi, suyunu süzmeli mi? Tuzlamalı mı? Nasıl bir un kullanmalı, başka baharat eklenir mi? Balıkları ne yoğunlukta una bulamalı? Pişirmeden önce balıklar nasıl hazırlanmış olmalı? Kızartma için gerekli malzemeler nelerdir? Nasıl bir tavada kızartılır, ne kadar yağ konmalı? Hamsiyi kızartırken yağı tazelemek gerekir mi? Ateşin harı nasıl ayarlanmalı? Hamsinin bir tarafı kaç dakikada pişer? Hamsinin pişen tarafı nasıl ters yüz edilir? Lezzetli olması için nelere dikkat etmeliyiz? Hamsi tava yumuşak mı çıtır çıtır mı olmalı? Hamsi nasıl seçilir? Hamsinin tek tarafının fazla veya az pişmemesi için, balığın yanmaması için ateşi nasıl kontrol etmeliyiz? Hamsilere nasıl şekil verirsek servis sırasında güzel görünür? Hamsi yaparken başka nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin