Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Yoga

Hamileler rahatlamak için hangi yoga hareketlerini yapabilir?
Hamilelikte yoga ile ilgili merak ettiğiniz her şey... Hamilelik yogası nedir? Hamile kadınların yoga yapmasında herhangi bir sakınca var mı? Bütün hamilelik süreci boşunca yapılıyor mu, yoksa hamileliğin son aylarına doğru ara vermek gerekir mi? Yoganın anne ve bebek üzerindeki olumlu etkileri nelerdir? Annenin rahatlamasını sağlar mı? Annenin bulantı, baş dönmesi gibi sorunlarını azaltır mı? Hamilelikte yoga yapmak bebeği ruhsal ve fiziksel olarak nasıl etkiler? Nefes egzersizleri bebeği nasıl etkiler? Yoga hamileliğin hangi aşamalarında yapılmalı? Hamilelerin yoga seansları nasıl olmalı? Nasıl bir sıra takip etmeli ve ne kadar sürmeli? Yogada asana nedir? Hamile yogasında asanalar nasıl uygulanır? Hamileler hangi yoga asanalarını yapabilir? Yoga asanalarının anne adayı ve karnındaki bebeği için ne tür yararları var? Hamile kadınlar hangi yoga tekniklerinden yararlanabilir? Hangi egzersizleri yapabilir? Hangi nefes tekniklerini uygulayabilir? Yogada ne tür nefes teknikleri var? Hamileler nefes tekniklerini nasıl uygulayabilir? Nefes tekniklerinin hamileler ve bebekleri için ne tür yararları var?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin