Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Ultrason Muayenesi

Hamilelikte renkli doppler ile hangi sorunlar tespit edilebilir?
Hamilelikte ultrason muayenesi ile ilgili merak ettikleriniz... Ultrasonla yapılan muayenelerin bebeğe ya da anneye zararı var mı? Hamile kadınların her ay ultrasonla muayene olması gerekir mi? Farklı ultrason çeşitleri nelerdir? Ultrasonda görüntü nasıl oluşur? Ultrasonda neler görülebilir? Bebekteki hangi sorunlar ultrason ile görülebilir? Ultrason nasıl yapılır? Ultrason sonuçları nasıl incelenir? Renkli ultrason nedir? Doppler nasıl yapılır? İzleyin, hamilelik süresince hangi sorunların ultrason ile tespit edilebileceğini, renkli doppler ya da 4 boyutlu ultrasonun diğer ultrason çeşitlerinden farkını öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin