Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Ultrason Kullanımı

Anne karnındaki bebeğin cinsiyeti nasıl anlaşılır?
Hamilelikte ultrason kullanımı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Ultrason nedir? Anne ve bebeğe zararı var mı? Hangi haftalarda ultrason yaptırmalısınız? Cevapları Dr. Alp Nuhoğlu videolarla veriyor. Ultrasonun çalışma prensibi nasıldır? Herhangi bir yan etkisi var mı? Bebekte veya annede fiziksel sorunlara yol açar mı? Hamilelikte ultrasonografi takvimi nasıl olmalıdır? Sorunlu durumlar dışında, rutin ultrasonografi kaç kez ve hamileliğin hangi dönemlerinde yapılmalıdır? Erken dönem ultrasonografi ile nelere bakılır? Hangi sorunlar tespit edildiğinde gebeliğin sonlandırılması gerekir? Hamileliğin 3 ayından sonra ultrasonografi ile nelere bakılır? Hangi sorunlar tespit edildiğinde gebeliğin sonlandırılması gerekir? Doppler Ultrasonografi yaptırmak şart mıdır? Rutin ultrasonografiden farkı nedir? Hangi durumlarda yaptırmak gerekir? Hangi sorunlar tespit edilebilir? 3 Boyutlu Ultrasonografi yaptırmak şart mıdır? Rutin ultrasonografiden farkı nedir? Hangi durumlarda yaptırmak gerekir? Hangi sorunlar tespit edilebilir? Hamileliğin kaçıncı ayından itibaren bu işlem yapılabilir? Ultrason kesin sonuç verir mi? Bebeğin pozisyonu nasıl olursa cinsiyet tespit edilemez veya bilmek güçleşir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin