Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Karın Ağrıları

Hamilelikte karın ağrısı normal midir?
Hamilelikte karın ağrıları ile ilgili bilmeniz gerekenler... Hamilelikte karın ağrıları sık görülür mü? Hamileliğin hangi dönemlerinde daha çok olur? Hamilelikte karın ağrısı bir sorun göstergesi olabilir mi? Hangi aylarda ne tip ağrılar ve kasılmalar görülebilir? Hamilelik ilerledikçe ağrıların karakteristiği değişebilir mi? Hamilelik döneminde yaşanan karın ağrılarının nedenleri nelerdir? Vücuttaki hangi değişimler hamilelerde karın ağrılarına yol açar? Hamilelikte yaşanan karın ağrıları hangi durumlarda ciddi bir rahatsızlığın belirtisi olabilir? Ağrının yeri ve tipinden ciddi bir durum olup olmadığını anlayabilir miyiz? Şiddetli ağrıyla birlikte kanama da varsa mutlaka doktora mı gidilmeli? Herhangi ciddi bir sorundan kaynaklanmayan karın ağrılarını azaltmak için neler yapılabilir? Ağrı kesici ilaç kullanılabilir mi? İlaç dışında hangi yöntemlerden yararlanabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin