Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte İdrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar yolu enfeksiyonları anne karnındaki bebeği nasıl etkiler?
Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonları ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de! Hamilelikte sık yaşanan idrar yolu enfeksiyonları neden olur? Tedavisi hamilelik sırasında mümkün müdür? İdrar yolu enfeksiyonu olan kadın nelere dikkat etmeli? Anne karnındaki bebeğin idrar yolu enfeksiyonundan etkilenmemesi için neler yapılabilir? Hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu tedavisi için ne tür ilaçlar kullanılır? Hamilelikte yapılan hangi yanlışlar idrar yolu enfeksiyonuna davetiye çıkartır? İzleyin, hamilelikte idrar yolu enfeksiyonlarından nasıl korunabileceğinizi ve bebeğinizin enfeksiyondan etkilenip etkilenmeyeceğini uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin