Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Genital Bölge Bakımı

Hamilelikte genital bölge temizliği nasıl yapılır?
Hamilelikte genital bölge bakımı hakkında bilgi edinin... Hamilelikte genital bölge temizliği nasıl yapılır? Nasıl ürünler kullanmak gerekir? Hamilelikte genital bölge temizliğinde su sıcaklığı nasıl olmalı? Hamilelikte tuvalet sonrası genital bölge temizliğinde nelere dikkat edelim? Mikrop kapmamak için temizlik nasıl yapılmalı? Hamilelikte vajina temizliğinde mutlaka nelere dikkat etmeliyiz? Vajina içi temizlenmeli mi? Hangi ürünlerle temizlik yapmamak gerekir? Hamilelikte bikini bölgesi tüylerini almak gerekir mi? Tüyler bakteri oluşmasına neden olur mu? Nasıl almak gerekir? Jiletle mi alınmalı mı? Vajinayı ne sıklıkta yıkamak gerekir mi? Çok yıkamak kötü müdür? Kuru tutmak mı gerekir? Vajinayı ne tür ürünlerle temizleyelim? Nasıl bir sıcaklıktaki suyla temizleyelim?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin