Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Diş Sağlığı

Hamileliğin hangi döneminde diş tedavisi yapılmamalı?
Hamilelikte diş sorunlarından nasıl korunabileceğinizi UZMANTV'den öğrenin. Diş hekimi Metin Ağca videolarla anlatıyor. Hamilelikte hangi diş problemleri sık yaşanır? Diş eti ile ilgili ne tür sorunlarla karşılaşılır? Hamilelikte dişler neden güçsüzleşir? Tedavi yalnızca 3-6 ay arasında mı yapılmalı? Hamileliğin ilerleyen evreleri neden riskli? Bebek açısından ne tür sorunlar oluşturabilir? Diş röntgeni çektirmek bebeğe zarar verir mi? Hangi diş tedavileri mutlaka yaptırılmalı? Anne adayı ne tür kontrollerden geçmeli? Hangi ilaçlar bebeğin dişlerine zarar verir? Hangi aylarda antibiyotikler daha riskli? Bebeğin dişlerinde ne tür sorunlar oluşabilir? Hangi besinler diş sağlığı için önemli? Bebek için kalsiyum takviyesi gerekli mi? Anne adayları nelere dikkat etmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin