Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Bel ve Sırt Ağrıları

Hamilelikte bel ve sırt ağrıları neden olur?
Hamilelikte görülen sırt ve bel ağrıları hakkında bilmeniz gerekenler... Bel ve sırt ağrıları hamileliğin hangi aşamalarında ortaya çıkar? Hamilelikte bel ve sırt ağrılarının nedenleri nelerdir? Vücut yapısının bozulması mı buna neden olur? Hamilelikte bel ve sırt ağrıları her anne adayında görülür mü? Bel ve sırt ağrısı şiddetli olan anne adayları bunu azaltmak için neler yapabilir? Hangi pozisyonda uyuyabilir? Ağrı kesici, kas gevşetici ilaçlar kullanmak bel ve sırt ağrılarını geçirir mi? Bu tür ilaçların doktor gözetiminde kullanılması şart mı? İlaç kullanmak dışında neler yapılabilir? Bel ve sırt ağrıları hangi durumlarda tehlikeli bir durumun belirtisi olabilir? Karın ağrısı, sancı ve kanamayla birlikte olursa doktora başvurmak mı gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin