Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Baş Ağrısı

Hamilelikte baş ağrısı neden olur?
Hamilelikte döneminde yaşanan baş ağrılarıyla ilgili merak ettikleriniz... Normalde baş ağrısı şikayeti olmayan kişilerin hamilelik sürecinde baş ağrısı sorunu yaşaması normal mi kabul edilir? Bu durum hangi hamilelerde daha sık görülür? ? Hangi tür baş ağrıları görülebilir? Çok şiddetli ve uzun süreli olabilir mi? Hamilelik döneminde ortaya çıkan baş ağrılarının nedenleri nelerdir? Hormonal değişiklikler mi buna neden olur? Beyin damarlarındaki kasılma ve gevşemeler mi ağrıya neden olur? Hamilelikte baş ağrıları hangi dönemde ortaya çıkar? Anne adayı bu süreçte ilaç kullanabilir mi? Baş ağrısından kurtulmak için ilaç kullanmak dışında neler yapabiliriz? Gebelik dönemindeki baş ağrıları ciddi bir sorunun göstergesi olabilir mi? Gebeliğe bağlı baş ağrılarının karakteristik özellikleri nelerdir? Hangi durumlarda doktora gitmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin