Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Ateş Basması

Hamile kadınları hangi durumlarda ateş basar?
Hamilelikte sıcak basması hakkında merak ettikleriniz... Hamilelikte ateş basması vücuttaki hangi değişikliklerden kaynaklanır, vücut neden böyle tepki verir? Bir hastalıktan dolayı sıcak basması olabilir mi? Hamilelikteki ateş basması vücudun hangi bölgelerinde daha yoğun görülür? Herkeste olur mu, neden bazı kadınlarda daha çok olur? Her hamile ateş basması sorunu yaşar mı? Hangi yanlışlar ateş basması sorununun daha sık veya daha yoğun yaşanmasına neden olur? Ateş basması yaşayan gebeler günlük hayatlarında nelere dikkat etmeli? Ateş basmasını geçiren ve rahatlamayı sağlayan egzersizler var mı? Ateş basması yaşayanlar ne tür beslenmeli, hangi tür gıdalardan kaçınmalı? Ateş basmasında hangi faktörler etkilidir? Beslenmenin önemi nedir? Hangi yiyecek ve içecekler ateş basmasını artırır? Ateş basmasını sık yaşayan hamilelerin nasıl bir diyet uygulamaları gerekir? Hangi bitkilerden faydalanılabilir, bunlar doktor kontrolünde mi kullanılmalı? Ateş basması şikayeti hamilelikte normal midir? Ateş basması hangi farklı nedenlerden kaynaklanabilir? Menopoz dönemindeki ateş basması ve terleme ile benzer özellikler taşır mı? Başka bir hastalığın işareti olabilir mi? Ateş basması durumunda nedenin anlaşılması için ne gibi tetkikler yapılır? Kesin teşhis konulabilir mi, ne kadar sürer? Ateş basmasının psikolojik nedenli olduğu nasıl anlaşılır? Psikolojik ateş basmasına karşı nasıl önlem alınabilir? Stresten kaynaklanan ateş basmasını geçirmek için hamileler neler yapabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin