Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelikte Ağrılar

Hamilelikte göğüs ağrısı neden olur?
Hamilelik sürecinde yaşanan ağrılar ile ilgili bilmeniz gerekenler... Hamilelikte kasık ağrısı neden olur? Hamilelikte kasık ağrısının geçmesi için nasıl yatmak gerekir? Doğum öncesi korsesi kasık ağrısını azaltabilir mi? Dizlerin arasında yastıkla uyumak kasık ağrısına iyi gelir mi? Hamilelikte kasık ağrısı hangi derecedeyse doktora gitmek gerekir? Hamilelikte bacak ağrısı neden olur? Bebekten kaynaklanan basınç mı bacak ağrısına neden olur? Hamilelikte bacak ağrısına ne iyi gelir? Mutlaka dinlenmek mi gerekir? Hamilelikte rahim ağrısının nedeni nedir? İdrar kesesinin büyümesi rahim ağrısına neden olur mu? Rahim bükülmesi ağrıya neden olur mu? Başka ne gibi nedenler hamilelikte rahim ağrısına yol açabilir? Hamilelikte memelerde ağrı neden olur? Hamilelikle birlikte değişen göğüs yapısından mı kaynaklanır? Göğüsün büyümesi ve sertleşmesi ağrıya neden olur mu? Göğüs ağrıları başka hangi nedenlerden kaynaklanabilir? Hamilelikte hangi ağrılar için mutlaka doktora görünmek gerekir? Hangi bölgelerimizdeki ağrılar şiddetliyse mutlaka doktora gitmek gerekir? Ağrı kaç gün sürüyorsa sorun var demektir? Hamilelikte yaşanan ağrılar için evde nasıl önlemler alabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin