Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamam Adabı

Hamamda nasıl yıkanılır?
Hamam adabı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Hamam kültüründe yıkanma sırası nasıldır? Göbek taşına ne zaman yatılır? İzleyin, hamamda ne giyilir, tellak ve yanaşma bahşişi nasıl verilir, uzmanından öğrenin. Gelin hamamı ve damat hamamı hizmetlerinin içinde neler vardır? Yanıtlar UZMANTV'de. Hamama giden kişi işe nereden başlamalı? Kıyafetleri nerede çıkarmalı? Almak istediği hizmeti kime söylemeli? Hamamda sadece yıkanılır mı? Masaj, kese vb. ekstra ücrete mi tabidir? Hamamda eğlence düzenlenir mi? Hamamda kimlere bahşiş verilir? Bahşiş ne zaman verilir? Ne kadar bahşiş vermek doğru? Kurnaya ne zaman girilmeli? Ne kadar süre kalınmalı? Sabunu hamamdan mı temin etmeliyiz? Hamamda takunya, peştamal nereden bulunur? Başka nelere ihtiyacımız var? Hamamdan sonra ne kadar süre dinlenmeliyiz? Hava durumuna göre dışarı ne zaman çıkılmalı? Hasta olmamak için neler yapmalıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin