Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halüsinasyon Tedavisi

Halüsinasyon görmenin fizyolojik nedenleri nelerdir?
Halüsinasyon tedavisi hakkında sık sorulanlar... Aşırı uykusuzluk veya uyku bozuklukları halüsinasyona neden olur mu? Hangi fiziksel rahatsızlıklar sonucu kişi halüsinasyon görebilir? Bunun nedeni nedir? Bu durumda halüsinasyon ne kadar sürer, nasıl geçer? Kişinin halüsinasyon gördüğü kesin olarak nasıl teşhis edilir? Halüsinasyon gören kişiye nasıl bir tedavi uygulanabilir? Halüsinasyonun kesin tedavisi var mıdır? Halüsinasyon ilaçla tedavi edilebilir mi? Halüsinasyon için hangi ilaçlar kullanılmaktadır? Halüsinasyon gören kişinin doktor kontrolü olmadan ilaç kullanması ne tür sonuçlar doğurabilir? Halüsinasyon gören kişinin hangi tür ilaçları alması durumunu ağırlaştırabilir? Halüsinasyon görmemek için önlem almak mümkün müdür? Halüsinasyon görenler ilaçlarını düzenli kullandıklarında durumları iyileşir mi? Fiziksel bir rahatsızlığın yan etkisi olarak halüsinasyon görenler bu durumlardan kaçınmak için nelere dikkat edebilir
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin