Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halterde Kaldırışlar

Halterde başarılı bir silkme kaldırışı nasıl olmalı?
Halterde kaldırışlar hakkında merak ettikleriniz... Halterde koparma ve silkme dallarının özellikleri nelerdir? Halterde dallara göre hangi kaldırışlar başarılı sayılır? İzleyin, halterde kaldırılan ağırlık hangi durumda geçersiz sayılır, her sporcunun ne kadar hakkı vardır, halter müsabakalarında şampiyon hangi kriterlere göre belirlenir, uzmanından öğrenin. Halterde kaldırışa nasıl hazırlanılır? Haltercilerin elinin bardan kaymaması nasıl sağlanır? Yanıtlar UZMANTV'de! Haltercilere neden amonyak koklatılır? Kemer neden takılır, nasıl ayarlanır? Halterciler barın kaymamasını nasıl sağlar? Dallara göre başarılı kaldırış nedir? Hakemler hangi durumda geçersiz sayar? Kaç saniye tutmak gerekir? Silkme nedir? Ne kadar ağırlık kaldırılabilir? Silkme tekniği nasıldır? Koparma nedir? Ne kadar ağırlık kaldırılabilir? Koparma tekniği nasıldır? Silkmenin püf noktaları nelerdir? Güç nasıl kollara aktarılır? Vücudun hangi bölgeleri zorlanır? Koparmanın püf noktaları nelerdir? Güç nasıl kollara aktarılır? Vücudun hangi bölgeleri zorlanır? Her sporcunun kaç hakkı vardır? Silkme ve koparma için ayrı madalyalar mı verilir? Şampiyonalarda toplam ağırlığa mı madalya verilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin