Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halsizlik İçin Yapılabilecekler

Halsizlik nasıl tedavi edilir?
Halsizlik tedavisi ve halsizlik için yapabilecekleriniz... Halsizlik çekenler nasıl beslenmeli? Hangi yiyecekler kişiye enerji verir? Mevsim değişikliklerinde yaşanan halsizlik için ne tür önlemler alabilirsiniz? Uykunun düzensiz olması halsizliği artıran etkenler arasında mıdır? Halsizliğe karşı ne tür egzersizler yapılabilir? vitamin hapları halsizliği engeller mi? İlkbahar aylarında görülen halsizliğin nedenleri nelerdir? Psikolojik durumumuz halsizliği tetikleyebilir mi? İzleyin, egzersiz yapmak halsizliği geçirmeye yardımcı olur mu, kronik yorgunluk çekenlerin vitamin takviyesi alması halsizlik tedavisine yararlı olur mu, uzmanından öğrenin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin