Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halka Arz Hakkında Merak Edilenler

Halka arz nedir?
Halka arz ile ilgili bilmedikleriniz... Şirketlerin halka arz edilmesi ne anlama gelir? Neden halka arz yapılır? Halk arz yapmak isteyen şirket nasıl bir yol izlemeli? Halka arzı takip etmekle yükümlü devlet birimleri nelerdir? Halka arz ile ilgili ne tür sorunlar yaşanabilir? Başarılı bir halka arz hangi aşamalardan oluşur? Halka arz ile ilgili kamuoyu nasıl bilgilendirilmeli? İzleyin, bir şirketin halka arz edilebilmesi için hangi koşulları yerine getirmesi gerekir, halka arz fiyatları nasıl belirlenir ve halka arzda satışlar hangi yolla takip edilebilir, uzmanından öğrenin. Halka arz yapmak isteyen şirketler nasıl bir yol izlemeli? Yanıtlar UZMANTV'de!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin