Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halı Saha Taktikleri

Halı sahada çalım atmanın püf noktaları nelerdir?
Halı saha maç taktikleri UZMANTV'de. Halı sahada top oynarken büyük sahadan farklı olarak nasıl taktikler uygulanır, merak ediyorsanız hepsi videolarla anlatılıyor. Halı sahada daha çok çalım yapıp nasıl gol atılır, paslaşırken nelere dikkat edilir? Halı sahada yapılan en önemli taktik hatalarını öğrenmek istiyorsanız izleyin, maça en iyi şekilde ısınıp galibiyeti kazanın. Maç öncesi nasıl bir hazırlık yapmalı? Ne kadar süre ısınmaya ayrılmalı? Isınmadan maça çıkmak hangi sonuçlara neden olabilir? Maçın süresine göre ne kadar ısınılmalı? Hangi kas grupları ısıtılmalı? Halı sahada çalım yaparken nelere dikkat etmeli? Halı sahada çalım atarken teller nasıl kullanılır? Halı sahada uzun mu kısa mı paslaşmak gerekir? Paslaşma mesafesi en fazla ne kadar olmalıdır? Halı sahada doğru paslaşmanın püf noktaları nelerdir? Halı sahada paslaşırken nelere dikkat etmeli? Normal futboldan farklı taktikler mi uygulanmalı? Defans, orta saha, forvet dağılımı nasıl olmalı? Kanat akımlarına mı önem vermeli, verkaçlar mı yoksa uzaktan şutlar mı ağırlıklı olmalı? En fazla hangi taktik hataları yapılır? Defansa dönmemek, şahsi oynamak, sık kaleci değiştirmek en çok yapılan hatalardan mıdır? Nasıl paslaşılmalı? Nasıl çalım yapmalı? Daha fazla gol için hangi taktikler uygulanmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin