Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Halı Çeşitleri

İran halıları neden çok değerlidir?
Halı çeşitleri hakkında merak ettikleriniz... En iyi el dokuması halılar hangi yörelerden çıkar? İran halıların değeri nereden gelir? İzleyin, Afgan halılarından ünlü Hereke halısına kadar tüm halı çeşitleri hakkındaki sorularının yanıtlarını uzmanından alın. Isparta halısının özellikleri nelerdir? Yanıtları UZMANTV'de! Yün, sentetik, ipek halıların özellikleri nelerdir? Hangileri daha değerlidir? Hereke halısı hangi renklerde ve desenlerde olur? Uzun ömürlü bir halı cinsi midir? Evin nerelerinde kullanılabilir? Isparta halısı hangi renklerde olur? Ne tür desenler bulunur? Neden değerli kabul edilir? İran halısı neden dünyaca ünlüdür? Yapımında ne tür iplikler kullanılır? Evde İran halısı kullanılır mı? İpek halılar yere serilir mi? Pahalı olmalarının sebebi nedir? Nasıl dokunur? Bir halının ipek olduğu nasıl anlaşılır? Çin halıları neden kaliteli kabul edilir? Çin halısını diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Afgan halısında ne tür renkler kullanılır? Neden değerli bir halı cinsidir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin