Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hafta Hafta Hamilelik Gelişimi (7-12 Hafta)

Hamileliğin 9. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?
Hafta hafta hamilelik gelişimi ile ilgili her şeyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kağan Kocatepe UZMANTV'de anlatıyor. 7 ile 12. hafta arasında anne adayı ne tür sorunlar yaşayabilir? 12. haftanın hamilelikteki önemi nedir? Birinci trimester hangi haftada biter? İlk trimesterin sorunsuz bitmesi neden önemlidir? Ultrasonda bu haftalarda ne tür gelişmeler takip edilebilir? Hangi sıklıkta hamile kadına ultrasonla bakılır? Bebekte bu dönemde ne tür sorunlar olabilir? Anne adayları 7 ile 12. haftalar arasında nelere dikkat etmeli? İzleyin, hamileliğin yedinci haftasından on ikinci haftasına kadar sizde ve bebeğinizdeki gelişimi takip edin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin