Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hafta Hafta Hamilelik (26-29 Hafta)

Hamileliğin 28. haftasında bebeğin durumu nasıldır?
Hafta hafta hamilelik gelişimi ile ilgili merak ettikleriniz? Hamileler 26. haftada neler yaşar? Bebek 26. haftada ultrasonda nasıl görünür? Kalp atışları nasıldır? Bebeğin hangi organları oluşmuştur? Bebeğin bu dönemde sağlıklı olduğu hangi bulgulardan anlaşılır? 26-29 hafta arası anne adayları nelere dikkat etmeli? Sağlık bir hamilelik için bu dönemde neler kaçınmak gerekir? 2. trimestrin sonunda hamile kadında ne tür değişiklikler olur? 27. haftanın hamilelikteki önemi nedir? Hamileliğin 26. haftasından 29. haftasına kadar anne ve bebeğin durumu nasıldır, uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin