Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hafta Hafta Hamilelik (16-20 Hafta)

Hamileliğin 18. haftasında anne adayı nelere dikkat etmeli?
Hafta hafta hamilelik gelişimi ile ilgili merak ettikleriniz... Hamileliğinizin 16. haftasına girdiğinizde bebeğinizde ve sizde nasıl değişiklikler olur? Bebek 16. haftada ultrasonda nasıl görünür? Kalp atışları nasıldır? Bebeğin hangi organları oluşmuştur? Bebeğin bu dönemde sağlıklı olduğu hangi bulgulardan anlaşılır? 16-20 hafta arası anne adayları nelere dikkat etmeli? Sağlık bir hamilelik için bu dönemde neler kaçınmak gerekir? Devamındaki haftalarda nelere dikkat etmelisiniz? Bu dönemde yapılması gereken testler nelerdir? Sorularınızı Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kağan Kocatepe yanıtlıyor.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin