Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güvercinleriniz Takla Atsın

Taklacı güvercinler nasıl eğitilir?
Hangi cins güvercinler takla atabiliyor? Taklacı güvercinlere eğitim nasıl verilir? Taklacı güvercinler uçurulmalı mı? Taklacı güvercinler çiftleştirme zamanında nasıl çiftleştirilir? Tüm soruların cevabı UZMANTV'de... Taklacı güvercin diye bir cins var mı? Türkiye'de bulmak mümkün mü? Eğitim alan her güvercin takla atar mı? Takla atmak doğuştan gelen bir yetenek mi? Eğitime ne zaman başlanmalı? Mutlaka uzmanlar tarafından mı eğitilmeli? Taklacı güvercinleri uçarken ne tür tehlikeler bekliyor? Hangi sıklıkta uçmalarına izin verilmeli? 2 taklacı güvercinin çiftleştirilmesi sakıncalı mı? Cinsin devamı nasıl sağlanır? Eş seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin