Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güveçte Tavuk Yapmayı Öğrenin

Güveçte tavuk nasıl yapılır?
Güveçte tavuk yapmanın püf noktaları... Güveçte tavuk için ne tür malzemeler gerekir? Kişi sayısına göre güveçte tavuk için ne kadar malzeme kullanılmalı? Güveç kabı nasıl olmalı? Tavuğu lezzetlendirmek için ne tür sebzeler konulur? Güveçte tavuk yaparken tüm malzemeler hangi sırayla eklenir? Güveçte tavuk için malzemeler nasıl hazırlanır? Tavuğu daha önceden pişirmek veya kızartmak gerekir mi? Tavuk nasıl doğranır? Diğer malzemeler nasıl hazırlanır? Güveçte tavuk için fırın ne kadar ısıtılmalı? Tavuk kaç derecelik fırında ne kadar sürede pişirilir? Tavuğun tamamen piştiği nasıl anlaşılır, fırından ne zaman alınır? Fırından çıkan tavuk nasıl servis edilebilir? Güveçte tavuğu lezzetlendirmek için üzerine kaşar peynir gibi malzemeler eklenebilir mi? Kaşar nasıl eritilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin