Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güreş Kuralları

Güreş müsabakasının genel kuralları nelerdir?
Güreş kuralları ile ilgili bilmeniz gerekenleri Güreş Milli Takım Kaptanı Nazmi Avluca videolarla anlatıyor. Güreş müsabakalarında kaç sıklet vardır, hangi hareketler faul sayılır? Güreşte nasıl puan alınır, puan alınamazsa ne yapılır? İzleyin, güreşte hangi durumlarda diskalifiye olunduğunu, güreş kıyafetlerinin nasıl olması gerektiğini ve güreş müsabakalarının genel kurallarını öğrenin. Hepsi UZMANTV'de! Sahanın özellikleri nelerdir? Süresi ne kadardır? Hangi durumlarda uzatmaya gidilir? Maçı kazanmak için kaç puan almak gerekir? Hangi hareketler kaç puandır? Hakemin insiyatifi ne kadardır? Hak edildiği halde puan verilmezse ne olur? Hangi hareketlerin yapılması yasaktır? Fauller nasıl cezalandırılır? Diskalifiye neden olur? Sporcu itiraz edebilir mi? Sıklet nedir? Nasıl hesaplanır? Müsabaka mayosu nasıldır? Nasıl ayakkabılar giyilir? Müsabakalarda güreşçiler üzerinde nelerin bulunması yasaktır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin