Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Güneş ve Ay Tutulmalarının Etkileri

Güneş ve Ay tutulması sırasında nelere dikkat edilmeli?
Güneş ve Ay tutulmaları hayatımızı ne kadar süre boyunca etki alına alır? Güneş ve Ay tutulmalarının karakter üzerinde ne kadar etkisi olur? Tutulma zamanlarında nelere dikkat etmek gerekir? Güneş ve Ay tutulmalarının depremlerle ilişkisi olabilir mi? Güneş ve Ay tutulmaları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları Astrolog Öner Döşer videolarla UZMANTV'de yanıtlıyor. Tutulmalar döneminde kişide ne tür değişimler olur? Gerilim artar mı? Daha fazla sorun mu yaşanır? Tutulmadan önce ve sonra ne kadar zaman özel sayılır? Tutulmanın yaklaştığı kendini nasıl belli eder? Deprem oluşumunda Güneş'in ve Ay'ın hareketleri önemli mi? Güneş ve Ay suların çekilmesi gibi, toprağı da etkiliyor mu? Ortaklaşa işlerde hangi hususları göz önüne alalım? İkili ilişkilerde özen göstermemiz gereken dönemler hangileri?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin