Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Günahlar

Zina işledim, tövbe etsem affedilir miyim?
Günahlar ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de. İslam'da günahlar nelerdir? Allah'a şirk koşmak büyük günahlar arasında mıdır? Hangi davranışlar günah olarak kabul edilir? Kul hakkı yiyen kendini affetirebilir mi? Affedilebilecek veya affedilemeyecek günahlar hangileri? İzleyin, dövmenin günah olup olmadığını öğrenin. Zina yapanlar, tövbe edip aynı günahı işleyenler affedilebilir mi? Tüm sorularınızı İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı videolarla UZMANTV'de cevaplıyor... Yapılması yasaklanan davranışlar neler? Bunların dışında Allah?ın yapılmasını emrettiği bir şeyi yapmamak da günah mı? Zina, tövbesi olan bir günah mı? Zina yapan biri nasıl tövbe etmeli? Tövbe ettiğinde zina günahı silinir mi? Tövbe ettikten sonra tekrar aynı günahı işleyen biri yine tövbe edebilir mi? Tövbesi olmayan günah var mı? Hangi günahların affı yok? Kaç tane büyük günah var? Şirk nedir? Neler küçük günah olarak kabul edilir? Kimseye zararı olmayan yalan günah mı? Zararlı olanla farkı var mı? Hangi günahlar cehennemlik? Büyük günah işleyip cehenneme gitmemek için ne yapılmalı? Dua, sadaka, yardım günahlarımızı affettirir mi? hacca gidince günahlar silinir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin