Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gül Bakımı

Saksıdaki güllerin bakımı nasıl yapılır?
Gül bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Gülün özellikleri nelerdir? Kaç tür gül vardır? Hangi renkleri vardır? Hangi mevsimlerde çiçek açar? Farklı mevsimlerde çiçek açan güller de var mıdır? Gül çiçeğinin ömrü ne kadardır? Gül hangi sıklıkta, ne kadar çiçek verir? Ne sıklıkta sulamak gerekir? Sulama tekniği nasıl olmalıdır? Gülü düzenli sulamak gerekir mi, toprağı kuruyunca sulamak yeterli midir? Sulama sıklığı mevsime göre değişir mi? Suyun ısısı nasıl olmalı? Gül ne tür toprakları sever? Gül için toprak alırken dikkat edilmesi gereken noktalar neler? Ne sıklıkta değiştirmek gerekir? Gül toprağı gübre ister mi? Gülün yetiştirileceği saksı nasıl olmalı? Cinsine göre saksı özelliği değişir mi? Toprak mı, plastik saksı mı tercih edilmeli? Gül gölgeyi mi güneşi mi sever? Ne kadar ve nasıl ışık almalı? Doğrudan ışık alması güle zarar verir mi? Saksıdaki gül için odanın hangi köşesi uygundur? Saksıdaki gülün günlük bakımı nasıl olur? Saksıdaki gül nasıl yetiştirilir? Bahçedeki gülün günlük bakımı nasıl yapılır? Güllerin günlük bakımı mevsime göre değişir mi? Bahçe güllerinin bakımı nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin