Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Guatr ve Tedavisi

Guatrın belirtileri nelerdir?
Guatr nasıl bir hastalıktır, belirtileri nelerdir? Guatr hastalığı için ilaç tedavisi var mı? Guatr hakkında merak edilenleri uzmanımız videolarda UZMANTV'de anlatıyor... Vücudun hangi bölgesinde oluşur? Kimlerde daha sık görülür? Türkiye?de guatra hangi sıklıkta rastlanır? Vitamin eksikliği guatra neden olur mu? Beslenme ile guatr arasında nasıl bir bağ var? Gebelik guatr olma riskini arttırır mı? İç-dış, erkek-dişi guatr ne demektir? Nodül nasıl fark edilebilir? Kadınlarda adet düzenini nasıl etkiler? Hangi durumlarda ilaç tedavisi tercih edilir? İlaç seçimi nasıl yapılır? İlaçlar nasıl kullanılır? İlaç tedavisi ne kadar sürer? Atom tedavisi nasıl yapılır? Hangi hastalarda kullanılıyor? Ne tür yan etkileri var? Tedavi boyunca hasta nelere dikkat etmeli? Cerrahi operasyon ne zaman tercih edilir? Zor bir ameliyat mıdır? Ne kadar sürer? Boyunda iz kalır mı? Guatr ameliyattan sonra tekrarlayabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin