Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gözlük Seçimi

Oval yüzlülere hangi gözlük modelleri yakışır?
Gözlük seçerken bilmeniz gerekenler... Oval, kare ve yuvarlak yüzlüler hangi boyutlarda ve hangi tip çerçeveli gözlüklere yönelmeli? Gözlüğün rengini nasıl belirlemeliyiz? Gözlükte çerçeve kalınlığına nasıl karar verebiliriz? Gözlüğün yüze iyi oturduğu nasıl anlaşılır? Gözlük alırken ten, saç ve göz rengine göre gözlük nasıl seçilebilir? Hangi tip yüzlülere dikdörtgen ve kalın çerçeveli gözlükler yakışır? Kimler çerçevesiz gözlüklere yönelmeli? Kare yüz hatlarına sahip olanlar yuvarlak mı oval gözlük çerçeveleri mi almalı? Gözlüklere farklı gözlük camı seçenekleri nelerdir? Kimler, hangi tip camları tercih etmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin