Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Gözde Çapaklanma

Çocuklarda yaşanan çapaklanmanın nedenleri nelerdir?
Göz çapaklanması hakkında merak ettiğiniz her şey! Yetişkinlerde göz çapaklanması tedavisi nasıl yapılır? Çocuklarda göz çapaklanmasının nedenleri nelerdir? İzleyin, gözde çapaklanma hangi ilaçlarla tedavi edilebilir, bebeklerde göz çapaklanması olduğunda göz nasıl açılır, uzmanından öğrenin. Çapak nasıl oluşur? İşlevi nedir? Hangi yaşlarda daha sık çapak görülür? Mevsim değişikliklerinin etkisi nedir? Alerjik bünyelerde çapaklanma daha mı çoktur? Üşümeye bağlı çapak ile hastalık nedeniyle oluşan çapak arasında ne fark var? Çocuklarda hangi göz sorunları çapağa neden olur? Çapak yapan göz hastalıkları nelerdir? Doktora hangi durumda başvurmak gerekir? Nasıl bir muayene yapılır? Çapaklanan göz nasıl yıkanır? Sıcak su, çay ile çapakları temizlemenin zararı var mı? Çapaklanma hangi seviyedeyse ilaç kullanmak gerekir? Damla türü ilaçlar işe yarar mı? Çapaklanma mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sorun mudur? Hangi seviyedeyse profesyonel yardım alınmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin