Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Tembelliği ve Tedavisi

Göz tembelliği tedavi edilmezse ne olur?
Göz tembelliği nedir? Göz tembelliğinin nedenleri neler? Göz tembelliği nasıl tespit edilebilir? Göz tembelliğinin tedavisi var mı? Tembel göz ne zamana kadar tedavi edilebilir? Çocukları ilk göz muayenesine ne zaman götürmek gerekir? Göz tembelliği tedavi edilmezse kalıcı hale gelir mi? Gözdeki tembellik görme kalitesinde nasıl bir düşüşe neden olur? Merak ettiğiniz soruların cevapları UZMANTV'de videolarla... Gözün tembel olması ne demektir? Tembel olan göz nasıl görür? Şaşılık ile göz tembelliği arasında ilişki var mı? Göz dokusundaki hangi sorunlar göz tembelliğine neden olur? Hangi kırma kusurları göz tembelliği yapar? Göz tembelliği için nasıl bir test yapılır? Çocuklarda tespit etmek neden daha zor? Nasıl bir muayene gerekir? İlk göz muayenesi doğumdan ne kadar süre sonra olmalı? Hangi sıklıkta devam etmeli? Erken yaşta göz doktoruna gitmenin avantajları nelerdir? Göz tembelliği tamamen geçer mi? Zayıf göz nasıl güçlendirilir? Evde yapılabilecek egzersizler nelerdir? Göz tembelliğini erken teşhis etmenin avantajları var mı? Hangi yaştan sonra tembellik kalıcı olur? Tedavi edilmeyen göz tembelliği hangi kusurlara yol açar? Görme ne kadar azalabilir? Gözlükle göz tembelliği geçer mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin