Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Tansiyonu (Glokom)

Göz tansiyonu belirtileri nelerdir?
Glokom (Göz tansiyonu) hakkında merak ettikleriniz... İzleyin, glokom nedir, glokom riskini artıran nedenler ve glokom belirtileri nelerdir, uzmanından öğrenin. Göz tansiyonu ölçümü nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de... Glokom nasıl bir hastalıktır? Görme siniri nasıl hasar görür? Glokomun tipleri var mıdır? Görme kaybı ne kadar azalır? Görüşünde ne tür sıkıntıları olanlar glokomdan şüphelenmeli? Kişi göz tansiyonu olduğunu kendi anlayabilir mi? Işık ve görüntü nasıl algılanır? Glokom krizinde hasta neler yaşar? Hangi yaşlarda glokom riski artar? Beslenme ile arasında bağ var mıdır? Hangi hastalıklar göz tansiyonuna neden olabilir? Tansiyon ile glokom arasında ilişki var mıdır? Göz tansiyonunun normal düzeyi nedir? Nasıl bir test yapılır? Sonuç kesin midir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin