Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Seğirmesi ve Tedavisi

Göz seğirmesi neden olur?
Göz seğirmesi nedir? Göz seğirmesi neden olur? Göz seğirmesi herhangi bir hastalığa işaret eder mi? Göz seğirmesi hangi aşamaya geldiğinde doktora görünmek gerekir? Göz seğirmesi nasıl geçirilir? Bilgisayar ekranına çok fazla bakmak, ekran başında çok durmak göz seğirmesine sebep olur mu? Göz seğirmesinin tedavisi var mı? Göz seğirmesi nasıl tedavi edilir? Tüm sorularınızın cevabı UZMANTV'de, videolarla. Göz seğirmesi halk arasında nasıl bilinir? Göz seğirmesi bir hastalık mı? Göz seğirmesi nasıl olur? Göz seğirmesine neden olan faktörler neler? Uykusuzluk ve yorgunluk göz seğirmesine neden olur mu? Stres göz seğirmesini tetikler mi? Fazla kafein ve çay tüketimi göz seğirmesine neden olur mu? Hangi göz hastalıklarının belirtisi olarak ortaya çıkabilir? Göz seğirmesi psikolojik veya nörolojik bir rahatsızlığın belirtisi olabilir mi? Göz seğirmesini geçirmek için ne gibi önlemler alınabilir? Göz seğirmesi olan biri kafeini kesmeli mi? Krem sürüp masaj yapmanın faydası olur mu? Hangi süreyle bilgisayar kullanmak göz seğirmesine neden olur? Bilgisayara bakmak göz seğirmesini neden tetikler? Nasıl bir önlem almak gerekir? Hangi önlemler alındıktan sonra göz seğirmesi hala geçmemişse doktora başvurmalı? Seğirmenin hızlı ve şiddetli oluşu önemli bir ayrıntı mı? Göz seğirmesinin yanında hangi belirtilere dikkat etmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin