Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Kahverengi gözlüler nasıl bir makyaj yapmalı?
Göz makyajının püf noktaları... Göz makyajından önce nasıl bir kapatıcı kullanılmalı? Göz altlarına nasıl bir makyaj yapılabilir? Kapatıcının likit mi krem mi olacağına nasıl karar verilir? Göz altı torbası veya morluk şikayeti olanlar ne tür kapatıcılar kullanmalı? Göz makyajında ne tür farlar kullanılabilir? Farklı göz farları nasıl kombin edilebilir? Renkler arası yumuşak geçiş nasıl sağlanır? Kahverengi gözlülere hangi renkler yakışır? Mavi gözlüler göz renklerini ortaya çıkarmak için göz makyajında hangi renkleri tercih edebilir? Yeşil gözlüler göz makyajında hangi tonlara yönlenmeli? Dumanlı göz makyajı için hangi malzemeler gerekir? Dumanlı göz makyajı her göz rengine yakışır mı? Dumanlı göz makyajı yaparken nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin