Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Kararması

Göz kararması neden olur?
Göz kararması hakkında merak ettiğiniz her şey... Göz kararması nedir? Göz nasıl kararır? Göz kararması olarak tanım aslında nedir? Göz kararması olarak tanımlanan durum nasıl meydana gelir? Göz kararmasına neden olabilen durumlar nelerdir? Tansiyondaki ani değişiklikler göz kararmasına neden olabilir mi? tansiyonu düşen kişinin neden gözü kararır? Oturduğumuz ya da yattığımız yerden aniden kalkınca gözümüzün kararmasının nedeni nedir? Göz kararması baş dönmesiyle birlikte oluyorsa bu neyin göstergesi olabilir? Göz kararması mide bulantısıyla birlikte oluyorsa bu neyin göstergesi olabilir? Hangi durumlarda doktora başvurmalıyız? Göz kararması sorunun geçmesi için öncelikle buna neden olan rahatsızlığın tedavi edilmesi mi gerekir? Anlık göz kararmalarına neler yapabiliriz? Anlık tansiyon düşmesinden kaynaklanan göz kararması durumlarında kendimiz neler yapabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin