Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Kapağı Şişmesi

Göz kapağı şişmesi nasıl geçer?
Göz kapağı şişlikleri ve tedavisi hakkında merak edilenler... Gözler neden şişer? Göz kapağı şişliklerini önlemek mümkün müdür? Şişen göz kapakları için nasıl bir bitkisel tedavi yapılabilir? İzleyin, göz kapağı şişliğini indirmek için evde neler yapabiliriz, göz kapağı şişliklerini önlemek için günlük hayatımızda nelere dikkat etmeliyiz, uzmanından öğrenin. Göz kapağı şişlikleri nasıl geçer? Yanıtlar UZMANTV'de... Geçici şişmelerin nedenleri nelerdir? Kalıcı şişmeler neden olabilir? Göz kapakları hangi farklı şekillerde şişebilir, görüntüden nedenini anlayabilir miyiz? Hangi durumlarda mutlaka doktora görünmeli? Çay banyosu nasıl hazırlanır ve uygulanır? Hangi durumlarda işe yarar? İltihap varsa evde hangi yöntemlerle temizlik ve bakım yapılabilir? Hastalıktan kaynaklanmayan şişmeler nasıl indirilebilir? Hangi durumlarda evdeki yöntemlerle geçer? Ne gibi estetik çözümler mevcut? Hangi durumlarda kozmetik veya tıbbi ürünler kullanılmalı? Hangi içerikteki ürünler iyi gelir, ne ölçüde düzeltir? Hangi durumlarda ameliyat gerekebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin