Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı operasyonundan sonra hasta neler yaşar?
Göz kapağı estetiği hakkında sık sorulanlar... Göz kapağı estetiği nedir? Hangi durumlarda gerekir? Göz kapağı kusurları yüz ifadesini nasıl etkiler? Düşük göz kapağının düzeltilmesi için mi kullanılır? Başka hangi durumlarda gerekebilir? Yaşlanma etkileriyle oluşan göz kapağı sarkmaları bununla düzeltilebilir? Göz kapağı operasyonundan önce ne tür testler yapılmasına ihtiyaç var? Ameliyatla ilgili ne tür testler yapılıyor? Göz kapağı estetiği için kullanılan yöntemler nelerdir? Göz kapağı nasıl düzeltilir? Sarkma varsa nasıl düzeltilir? Göz kapağı düşüklüğü nasıl düzeltilir? Göz kapağı operasyonundan sonra yeniden sarkma olma ihtimali nedir? Bunu önlemenin bir yolu var mı? Göz kapağı operasyonundan sonra görme ile ilgili bir sıkıntı olur mu? Göz bandajla kapatılır mı? Göz kapağı operasyonundan sonra görünür herhangi bir iz kalır mı? İz kalmaması için nasıl bir teknik kullanılıyor?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin