Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz İltihabı (Konjonktivit)

Göz iltihabı (konjonktivit) nedir?
Göz iltihabı hakkında merak ettiğiniz her şey... Konjonktivit nasıl bir rahatsızlıktır? Göz iltihabı ve göz nezlesi aynı şey midir? Bulaşıcı mıdır? Gözü nasıl etkiler? Görmeyle ilgili kalıcı bir soruna sebep olabilir mi? Konjonktivitin nedenleri nelerdir? Mikrobik midir? Alerjik de olabilir mi? Konjonktivit ne tür belirtiler gösterir? Gözde kızarmaya, sulanmaya neden olabilir mi? Görmeyi nasıl etkiler? Kişi gözlerini kırparken acı hisseder mi? Göz kızarıklığı ve batma ne kadar süre devam ederse konjonktivitten şüphelenmek gerekir? Hastalığın tedavisinde mutlaka ilaç kullanılır mı? Tablet ilaçlar mı yoksa damla ilaçlar mı kullanılır? Ne tür damlalar kullanılır? Tedavisi ne kadar sürer? Konjonktivit tedavi edilmezse daha ciddi sorunlara yol açabilir mi? Ne gibi sorunlara yol açabilir? Rahatsızlık ortaya çıktığında hemen tedavi edilmeli midir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin