Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Banyosu

Göze limon sıkmak doğru mu?
Göz banyosu hakkında merak ettikleriniz... Hangi şikayetler nedeniyle göz banyosu yapılabilir? Göz banyosu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Göz banyosu yaparken ne tür ilaçlar kullanılabilir? İzleyin, demlenmiş çay ile göz banyosu yapılabilir mi, göze limon sıkmak doğru mu, uzmanından öğrenin. Hangi göz rahatsızlıklarının tedavisinde göz banyosu uygulanır? Göz banyosu gözü ne şekilde rahatlatır, ne ölçüde tedavi edicidir? Göz banyosu gözün hangi bölgelerine yapılır? Gözü rahatsız kişi nasıl durmalı? Göze hangi malzemelerle dokunulmalı? Sıvı gözde ne kadar tutulmalı? Ne kadar süre tekrar edilmeli? Göz banyosunda hangi tip ilaç veya bitkilerle yapılabilir? Hangi durumlarda bitkilerle göz banyosu yapılabilir, hangi durumda ilaç tercih edilir? Çay suyu gözü ne şekilde etkiler? İltihaplı göze çay suyuyla pansuman doğru olur mu? Çayla göz banyosu nasıl yapılmalı, çay suyu nasıl hazırlanmalı, hangi ısıda ve miktarda göze sürülmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin