Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Altı Morluklarına Karşı Öneriler

Göz altı morlukları nasıl tedavi edilir?
Göz altı morlukları tedavisi ile ilgili merak ettikleriniz... Göz altı morlukları nasıl giderilir? Kalıtsal göz altı morluğu olanlarda göz altı morlukları nasıl kapatılabilir? İzleyin, göz altı morluğu olanlar göz çevresine nasıl bakım yapabilir, hangi kozmetik ürünleri kullanabilir uzmanından öğrenin. Göz altı morluğu oluşumu nasıl engelenebilir mi? Basur kremi göz altındaki morlukları yok etmede kullanılabilir mi? Yanıtlar UZMANTV'de... Göz altı morluklarını hafifletmek için evde uygulanabilecek doğal yöntemler var mı? Bitki çaylarıyla banyo yapmak iyi gelebilir mi? Doğal yöntemler ne kadar etkili? Kozmetik ürünler uzun süredir var olan göz altı morluklarını tamamen geçirebilir mi? Kozmetik ürünler yeni oluşmuş göz altı morluklarını hangi durumlarda, ne ölçüde geçirebilir? Hangi içerikteki kozmetik ürünlerin kullanılması yardımcı olabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin