Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Altı Morlukları

Göz altı morlukları neden oluşur?
Göz altı morlukları hakkında merak edilenler... Göz altı morluklarının genetik ve çevresel olmak üzere pek çok nedeni vardır. Genetik etkenlerin başında cilt yapısı gelir. Özellikle açık tenli kişilerde göz çevresi cildinin yüzeyi ince ve beyaz olduğundan, yüzeye yakın olan göz altındaki damarlarda biriken kan göz çevresinin mor renkli görünmesine yol açar. Göz altı morluklarının çevresel faktörlü nedenleri arasında kansızlık ve alerjik hastalıklar gelir. Kansızlık; cildin soluklaşmasına yol açar, cilt altındaki damarların daha belirgin görünmesine neden olur. Alerjik bünyesi olan kişilerde sürekli göz ve burun akıntısı olması, göz çevresindeki damarlarda kan birikimine; bu damarların daha belirgin görünmesi de göz altı morluklarına neden olmaktadır. Göz altı morluklarının nedenleri ve göz altı morluğu için önlemler hakkında daha fazla bilgi almak için videolarımızı izleyebilirsiniz.  
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin