Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göz Altı Morlukları

Göz altı morlukları neden oluşur?
Göz altı morlukları hakkında bilmeniz gerekenler... Kimlerde göz altı morluğu daha çok görülür? Göz altı morluğunun daha fazla olmasının nedenleri nelerdir? Uykunun düzenli olmaması, sağlıksız beslenme göz altı morluğuna yol açar mı? İzleyin, göz altı morluklarının nedenleri nelerdir, göz altı morluklarının artmasına neden olan yanlışlar hangileridir, uzmanından öğrenin. Güneş altında çok fazla kalmak göz altı morluklarını artırır mı? Yanıtlar UZMANTV'de! Kalıtsal olabilir mi? Hangi çevresel faktörler etkiler? Hangi yaşlardan sonra daha çok görülür? Güneş göz çevresindeki deriyi nasıl etkiler? Güneşlenme hangi durumlarda göz altının koyulaşmasına neden olabilir? Güneşlenmenin yarattığı morluklar kalıcı olur mu? Göz altını güneşten korumak için neler yapabiliriz? Uykusuzluk, aşırı veya düzensiz uyku gözleri ve göz çevresini nasıl etkiler? Kırışıklık oluşumu uyku düzensizliği ile tetiklenir mi? Uyku düzenimiz nasıl olursa göz çevresi daha az yıpranır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin