Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Golden Retriever Bakımı

Golden retriever nasıl beslenmeli?
Golden retriever cinsi köpeklerin bakımı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Sahibi Golden retrieverın arkadaşı mı, yoksa patronu mu olmalı? Golden retriever her şartta itaat eder mi? Sadece sahibini mi dinler? Golden retriever aile ile birlikte mi yaşamalı? Evin içinde yaşaması ne tür zorluklar yaratabilir? Golden retrieverlar bahçede yaşamaya uygun köpekler mi? Nasıl bir tasma kullanmalıyız? Diğer insanlar ile ilişkisi nasıl olmalı? Golden retriever insanlarla iyi anlaşan bir tür mü? Golden retrieverımızın sinirlendiğini nasıl anlarız? Golden retrieverlar için nasıl bir diyet uygulanmalı? Hangi yiyeceklerden uzak tutulmalı? Yavru ve yetişkin golden retrieverlar için farklı besinler mi tercih edilmeli? Diğer cinslere göre hangi sorunlar daha fazla görülür? Hangi mide problemleri yaşanabilir? Golden retrieverların diğer köpeklerden farklı olarak yaşadığı sağlık sorunları var mı? Golden retrieverlar mutlaka yavruyken mi eğitilmeye başlanmalı? Kaç yaşından sonra golden retrieverı eğitmek zor olur? Yanlış eğitim almış bir golden retrieverı düzeltmek mümkün mü? Golden retrievera tuvalet eğitimi verirken nelere dikkat etmek gerekir? Sert emirler geri tepebilir mi? Tuvalet yerine nasıl alıştırılır? Tuvalet eğitimi için hangi dönem uygun olur?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin