Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Göbek Fıtığı ve Tedavisi

Göbek fıtığının belirtileri nelerdir?
Göbek çukuru içinden çıkan fıtıklara göbek fıtığı denir. İç ve dış nedenlerle göbek deliğininin çevresindeki sert halkanın açılması sonucu deliğin genişlemesi, büyümesi ve iç organların dışarıya çıkması ile cilt altında şişkinlik, sertlik ve kitle oluşur. Buna da göbek fıtığı denir. Her yaştan ve her cinsiyetten insanda görülebilen ancak karın içi basıncın artması nedeniyle ağırlıkla kadınlarda oluşan göbek fıtığı mekanik bir problem olduğundan tedavisinin de cerrahi yöntemle yapılması gerekir. Göbek fıtığı nedenleri, göbek fıtığı belirtileri, göbek fıtığı tedavisi ve tedavi edilmeyen fıtıklar sonucunda hastaların ne tür tehlikelerle karşı karşıya olduğu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için uzmanımızın videolarını izleyebilirsiniz. 
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin