Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Glisemik İndeks Diyeti

Glisemik indeksi düşük besinler hangileridir?
Glisemik indeks diyeti hakkında merak edilenler... Kısaca Gİ diyeti denilen, düşük glisemik indeksli gıdalarda beslenmeye dayanan glisemik indeks diyeti nasıl bir diyettir? Düşük glisemik indeksli gıdalar hangileridir? Bir yiyeceğin glisemik indeksinin düşük olması ne işe yarar? Yüksek glisemik indeksli beslenmenin zararları nelerdir? İzleyin, glisemik indeks diyetinin diğer diyetlerden farkı nedir, kimler düşük glisemik indeksli perhiz yapmalı, uzmanından öğrenin. Glisemik indeks diyetinde hangi gıdalar yasak? Glisemik indeks diyetinde hangi besinler istenilen sıklıkta tüketilebiliyor? Yanıtlar UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin