Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Giyinme Odası Nasıl Düzenlenir

Giyinme odası nasıl yerleştirilir?
Giyinme odası tasarımı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Hangi tip evlerde kıyafet odası tasarlanabilir? Giyinme odasında askılıklar ve çekmeceler nasıl düzenlenmeli? Açık veya kapalı raf şekilleri nasıl tasarlanabilir? Küçük odalarda nasıl bir çekmece düzeni olmalı? İzleyin, sık kullanılmayan kıyafetler için giyinme odasının hangi bölümleri kullanılabilir, asansörlü askıların avantajları nelerdir, uzmanından öğrenin. Giyinme odası dolaplarında ne tür malzemeler kullanılabilir? Kiracı olanlar hangi model giyinme odalarına yönelmeli? Giyim odası nasıl düzenlenir? Yanıtlar UZMANTV'de! Evde giyinme odası bulunabilmesi için ne kadar alana ihtiyaç vardır? Giyinme odası hazırlanabilmesi için gerekli mekanın temel özellikleri nelerdir? Giyinme odalarında temel modeller nelerdir? Ayrılacak alana, tercih edilen malzemeler ve dekorasyona göre giyinme odaları nasıl çeşitlendirilebilir? Farklı ihtiyaçlara göre insanlar giyinme odalarını ve içindeki parçaları nasıl farklı şekillerde tasarlatabilir? Ne gibi farklı taleplere sıkça rastlanıyor? Giyinme odalarının temel yapısı nasıl olur? Hangi malzemeler ve monte sistemlerinden faydalanılır? Geniş alanlı giyinme odalarında hangi tekniklerle en hoş tasarımlara ulaşılabilir? Dar alanlarda hangi sistemler daha çok eşyayı düzenli bir şekilde barındırmayı ve kullanışlılığı sağlar? Giyinme odasında askılık sayıları nasıl değişebilir? Askılıklar odanın neresine yerleştirilebilir? Askılık montesi hangi sistemle yapılır? Farklı giyim alışkanlıklarına göre, hangi kişiler daha çok askılık bulunan giyinme odası modellerini tercih etmeli? Giyinme odasında çekmece bulunması şart mı? Çekmece sayıları nasıl değişebilir? Çekmeceler odanın neresine, nasıl yerleştirilebilir? Üstü açık mı, komodin tarzında mı üretilir? Farklı giyim alışkanlıklarına göre, hangi kişiler daha çok çekmece bulunan giyinme odası modellerini tercih etmeli? Odanın köşeleri giyinme odalarında dolaplara nazaran daha verimli kullanılabilir mi, neden? Köşeler hangi tip parçalarla doldurulabilir, hangi ihtiyaçlar için kullanışlı olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin